wtorek, 3 października 2023

Aromaterapia energetyzujące jak wybrać odpowiednie olejki

 


Jakie olejki eteryczne potęgują pozytywną energię w jesienne dni?


A r o m a t e r a p i a.


Istnieje wiele olejków eterycznych, które są znane ze swojej zdolności do pobudzania energii pozytywnej i poprawiania nastrоju.

Poniżej znajdziesz kilka popularnych olejków eterycznych, które mogą pomóc w podniesieniu energii i wprowadzeniu pozytywnych zmian:

Mięta olejek eteryczny: Mentolowy aromat jest orzeźwiający i pobudzający. Może pomóc w ożywieniu zmysłów i zwiększeniu energii.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p1006-mieta-pieprzowa-bio-ter.html

Cytrynowy olejek eteryczny: Olejek cytrynowy ma rześki, cytrusowy zapach, który działa nastrajająco i pomaga zwiększyć energię.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p951-olejek-cytrynowy-bio-ter.html

Pomarańczowy olejek eteryczny: Zapach pomarańczy jest znany ze swojej zdolności do poprawy nastrоju i wprowadzenia pozytywnej energii.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p1081-krwista-pomarancza-ter.html

Eukaliptusowy olejek eteryczny: Eukaliptus jest orzeźwiający i może pomóc w zwiększeniu koncentracji oraz uczucia odświeżenia.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p995-eukaliptus-cytrynowy-niebieski-bio-ter.html

Rozmarynowy olejek eteryczny: Rozmaryn ma pobudzający zapach, który może pomóc zwiększyć energię i koncentrację.
Anyżowy olejek eteryczny: Anyżowy olejek eteryczny jest znany ze swoich właściwości pobudzających i może pomóc zwiększyć energię.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p1001-rozmaryn-kamforowy-bio-ter.html


Lawendowy olejek eteryczny: Choć lawenda jest często kojarzona z relaksem, jej delikatny zapach może pomóc w poprawieniu nastrоju i ogólnego stanu psychicznego.

https://sklep.alchemiaurody.pl/p907-lawenda-vera-bio-ter.html

Ylang Ylang olejek eteryczny: Ylang Ylang ma słodki i egzotyczny zapach, który może działać nastrajająco i poprawiać nastrój.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p1084-ylang-ylang-kompletny-bio-ter.html

Bergamotowy olejek eteryczny: Bergamotka jest znana z właściwości antystresowych i może pomóc w redukcji napięcia oraz poprawieniu nastrоju.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p958-bergamotka-bio-olejek-eteryczny-ter.html

Geraniowy olejek eteryczny: Olejek geraniowy ma piękny zapach i może pomóc w zwiększeniu energii oraz poczucia własnej wartości.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p931-geranium-egipskie-bio-olejek-eteryczny-ter.html

Jednak trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, więc to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie będzie działać dla innej. Przed użyciem olejków eterycznych, zwłaszcza na skórze, zawsze należy upewnić się, że nie ma się na nie uczulenia.

Niektóre olejki mogą być zbyt silne i mogą działać drażniąco na skórę, dlatego zaleca się ich rozcieńczanie w nośniku (np. olej roślinny najlepiej olej migdałowy) przed bezpośrednim użyciem na skórze.

Oczywiście przestrzega zasad stosowania olejków eteryczny w aromaterapii, jeżeli jesteś początkującą osobą zapraszam na kurs pierwszego stopnia online z aromaterapii, linka poniżej.

Teraz kupując minimum 10 olejków eterycznych marki Terpenic otrzymasz GRATIS etui na właściwe przechowywanie olejków eterycznych.

Dodatkowo używając kodu promocyjnego otrzymasz te wszystkie olejki o 10% taniej.
Wystarczy że zapiszesz się do newslettera sklepu online Alchemia Urody
Prawda że fajne proste rozwiązania?
Korzystaj.

https://sklep.alchemiaurody.pl/k58-r185-olejki-eteryczne-terpenic.html


Szukasz odpowiedniego kursu z aromaterapii zapraszamy na nasz online 
Kontakt: tel: 513109909
email: info@alchemiaurody.pl
od 1988 r.

#aromaterapia #dobreolejki #olejki


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz