niedziela, 8 stycznia 2023

ALCHEMY DAY SPA WARSZAWA HOLISTYCZNE MIEJSCE SPA W WARSZAWIE,

 

 Alchemy Day Spa Warszawa to unikalne miejsce na mapie Warszawy. 
Alchemy od 1999 roku oferujemy zabiegi kosmetyczne używając kosmetyków naturalnych i manualnych systemów pracy. 
To właśnie my jako pierwsi w roku 1999 stworzyliśmy pierwsze w historii holistyczne miejsce w Warszawie. Postanowiliśmy że nie tyko natychmiastowy efekt pielęgnacyjny Urody będzie naszym zadaniem, ale również postawiliśmy na koncepcje anty stres, regeneracji, równowagi emocjonalne i osiągniecie dobrostanu poprzez użycie 100% naturalnych kosmetyków żeby właśnie doprowadzić do równowagi pomiędzy ciałem fizycznym i emocjonalnym. 

W Alchemy stawiamy na efekt kosmetyczny jak odmładzający i nawilżający, bez deformowania naturalnego owalu twarzy w tym nam pomaga masaż twarzy KOBIDO TAPE który wykonujemy od 2017 roku. 

Dodatkowo w Alchemy Day spa szkolimy innych profesjonalistów sektora kosmetyki profesjonalnej, którzy chcą wykonywać ten właśnie masaż, naszej nazywanym japoński lifting twarzy bez skalpela KOBIDO. Jednak nasz masaż kobido odróżnia się od innych a mianowicie podczas masażu twarzy stawiamy odpowiednie rusztowanie, plastry do oklejania tworzy to kineziotapig to w jednym słowie jest modeling twarzy lub inaczej facemodeling, mający na celu potrzymać efekt masażu. 

W Alchemy oferujemy również inne zabiegi na twarz, nawilżające do wszystkich rodzajów skóry.
 Również w ofercie zabiegi na ciało dla kobiet i mężczyzn zarówno te specjalistyczne jak odchudzające czy ujędrniające ciało po terapiach odchudzających, wykonujemy również różnego rodzaju masaże ciała, począwszy od masażu relaksacyjnego poprzez masaż kamieniami, masaż świecą, masaż stemplami jak również te specjalistyczne, masaż bańką chińską który przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając odchudzanie. 

Dodatkowo w salonie możecie skorzystać z urządzenia do gimnastyki pasywnej i presoterapii to jedyne maszyny jakie mam w Alchemy. 

Dodatkowo w naszym salonie możesz skorzystać z holistycznego masaży stóp jak refleksologia stóp, czy moksowanie anty stres, faktycznie moksą to tak zwana akupunktura ciepłem w której się specjalizujemy. 

Jednak naszą specjalności są ceremonie spa i wellness to holistyczne ceremonie spa najczęściej wybierane na prezent. 
Tak nasz voucher spa Alchemy to doskonały pomysł na prezent dla Kobiety, mężczyzny par w każdym wieku. 
Nasze Holistyczne ceremonie wellness mają na celu żeby osoby korzystające z tego typu zabiegu osiągnęły efekt głębokiego odprężenia, anty stresu, regeneracji emocjonalnej i fizyczne a w efekcie doskonałego samopoczucie. 

Ceremonie spa Alchemy polegają na wykonaniu kompleksowego zabiegu na twarz i ciało, nie zapominamy jednak o stanie emocjonalnym, przed rozpoczęciem ceremonii Alchemy precyzyjnie dobieramy odpowiednią nutę zapachową która podczas całej ceremonii będzie towarzyszyła podczas wykonania poszczególnych etapów terapii. 
Podczas całej ceremonii nasz gość jest otulony w odpowiednio przygotowaną muzykę, w balasku świec z poczęstunkiem i kieliszkiem naszego sekretnego kieliszka wina musującego. 
Nasze ceremonie spa to połączenie zabiegu kosmetycznego z masażem ciała, podczas ceremonii wykonujemy na twarz demakijaż, peeling, specjalny masaż twarzy i odpowiednio dobraną maskę na twarz która ma za zadanie dostarczyć odpowiednie nawilżenie i zapewnić efekt odmładzający twarzy szyi i dekoltu na stronie www.dayspa.pl możesz precyzyjnie dopasować ceremonię spa w zależności od efektu kosmetycznego jaki chcesz uzyskać.

Natomiast zabieg na ciało to również kompleksowy zabieg spa składający się najczęściej z peelingu solnego z morza martwego, okładu z błota z morza martwego, masażu ciała. 

Ceremonie spa Alchemy odpowiednio trwa około 3,5 do 4 godzin, trzeba pamiętać że podczas ceremonii spa ndz gość otrzyma również lekki poczęstunek w zależności od gustu będzie to słodka lub słona przekąska. W roku 2022 Alchemy Day Spa wprowadziło wyjątkowe udogodnienie w zakupie voucher spa na prezent, mianowicie uruchomiliśmy usługę zakupu jego online kupując voucher spa w kwocie powyżej 200 zł dostarczymy go kurierem na terenie Polski za 1 zł to zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Dodatkowo jest możliwość zapakowania go w złote luksusowe pudełko to znacznie poprawia wygląd prestiżowego luksusowego prezentu. Voucher spa Alchemy to genialne rozwiązania dla osób pracujących pod presją stresu na wysokich obrotach i potrzebują regeneracji fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Alchemy Day Spa Warszawa właśnie jest takim miejscem.

Zamość∑ voucher spa na prezent online

ul. Mikołaja Kopernika 32 lok 6 
00-336 Warszawa 
tel: 502224723
email: alchemy@dayspa.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz